Наше літо сонечком налито

2015-06-03

Розпочались літні канікули, найкраща пора для дітей. Можна займатись улюбленими справами, відпочивати й розважатись, читати гарні книги, та й уроки зачекають. 3 червня до бібліотеки №13 міста Кіровограда завітали діти з оздоровчого табору школи №20. Багато цікавого про історію книги й бібліотеки почули і чому треба ходити до бібліотеки, переглянувши відеоролики. Діти ознайомились з новими книгами й журналами, розгадували загадки, читали. Читач бібліотеки Бордюжа Олександр представив музичні твори, які він підготував. Сашко виконав польку, козацький марш, народні пісні на баяні. Присутні аплодисментами заохочували виконавця. Маленькі гості загадували бажання й клеїли на яблуньку бажань. Продовжила зустріч година творчості в рамках проекту WALL ART, презентація якого відбудеться восени. Всі діти люблять море, тому в читальному залі малювали й розмальовували, вирізали з паперу мешканців морів й океанів: дельфінів, восьминогів, морських коньків й зірок, медуз, різні види риб. Час в бібліотеці пролетів, як одна хвилина. Діти з великим задоволенням займались творчістю.