СТІЙ! ЗУПИНИСЬ! ПА'МЯТАЙ!

2015-11-06

5 листопада дитяча бібліотека-філія №13 зустрічала вихованців середньої групи дитячого садка «Орлятко». Серія плакатів представлена на абонементі в куточку безпеки «Стій! Зупинись! Пам’ятай!» ознайомила дітей з номерами екстрених служб, вчила, як поводитись при пожежі, на дорозі, на воді й, якщо ти один вдома. В читальному залі на малюків чекала бесіда-нагадування «Не пустуйте з вогнем», гра "Добре - погано", щоб найменші читачі могли дізналися про користь та шкоду від вогню та вогнепальних засобів, відчували небезпеку при поводженні з ними. А вихователь нагадала правила безпечної поведінки на вулицях міста: для чого потрібна зебра, що таке світлофор, як перейти вулицю, навіщо користуватися підземним переходом. Уяву дітей активізував перегляд нових яскравих книг «Абетка маленьких пішоходів», «Правила дорожнього руху для дітей», «Дорожні знаки». Читання казки Тамари Коломієць «Козенята і вогонь» допомогло зрозуміти, де вогонь – помічник, а де – ворог, і яка біда може трапитись, коли без дозволу дорослих діти граються з сірниками. Дошкільнята полюбляють розгадувати загадки, тому бібліотекарі запропонували декілька з безпеки на дорозі й безпечного поводження з вогнем. Малюки активно сприймали нову інформацію, з цікавістю гортали книжечки. Найкращим продовженням теми калейдоскопу був перегляд мультиплікаційного фільму «Кицькин дім».