Музична хвиля "І линуть звуки чарівні"

2015-10-17

17 жовтня до читального залу завітали учні 4-В класу школи №20, де відбулась зустріч з ніжною й чарівною скрипкою. Була запрошена особлива гостя – викладач музичної школи №3 Довга Аліна Володимирівна. Музична хвиля «І линуть звуки чарівні» згуртувала навколо високого й прекрасного, а саме музики. Розповідь про історію й будову скрипки, видатних майстрів Страдіварі, Аматі, скрипалів Ніколо Паганіні, Давида Ойстраха зацікавила читачів. Діти дізналися з якого дерева виготовляють скрипки, особливості догляду за інструментом, і чому скрипка один з найдорожчих інструментів, де зберігається унікальна скрипка Паганіні. Аліна Володимирівна показала прийоми гри на скрипці: смичком й без. Викладач презентувала музичну подорож «По сторінкам українських пісень». Інструмент передавав мажорний і мінорний настрій пісень, і кожен відчував дію магічних звуків, співпереживаючи разом з героями мелодій. А бібліотекар запропонувала книги за темою музичної хвилі. Коли з’явились ноти, хто такі кобзарі, і чому їх називають співцями українського минулого, користувачі бібліотеки дізналися з відео переглядів. Не могли не оминути увагою легендарну групу «Бітлз», засновнику якої, Джону Леннону, 9 жовтня виповнилося б 75 років. Уривок з відеофільму «The Beatles» - Долгая извилистая дорога» ознайомив з творчістю колективу. Приємним подарунком для всіх присутніх були пісні від читачки Лупітько Софії.