Кіровограде милий, місто моє ясне

2015-09-19

18 вересня в дитячий бібліотеці–філії №13 учні 2-А класу школи №20 знайомились зі сторінками історії міста Кіровограда. З цікавістю передивились нові книги кіровоградських письменників: Антоніни Царук, Ірини Хоменко, Антоніни Корінь, Віктора Погрібного, Валерія Гончаренка, цитатою з поезії якого, й була названа подорож-вікторина. Школярі перегорнули книги «Невідомий Іван Тобілевич. Листи, п’єси», книги серій: «Кіровоградське коло», «Кіровоградщина у дзеркалі часу». Бібліотекарі познайомили дітей з книжковою виставкою «Краю мій, моя ти Батьківщино». Діти особливо зацікавились книгами Володимира Боська «Визначні постаті степової Еллади», Петра Кизименка «Пам'ять степів», «Історический очерк Г.Елисаветграда», першого міського голови Олександра Пашутіна, листівками міста. Справила враження на маленьких читачів віртуальна презентація кіровоградського митця «Міські Легенди Андрія Ліпатова». В картинах художниках відображається хронологія життя як старовинного, так і сучасного життя нашого міста. Можна впізнати знайомі будівлі, церкви, вулички, затишні куточки Єлисаветграда – Кіровограда. Колоритні твори Андрія Ліпатова викликали захоплення і у дітей і педагогів. З підготовлених уривків документальних фільмів присутні дізналися про заснування та історію Кіровограда. Невеличка вікторина про наше місто стала підсумком зустрічі в бібліотеці.