Ой, на Івана, та й на Купала

2015-08-07

Магія народного свята Івана Купала описана в українських казках й легендах, художніх творах. Насамперед, воно асоціюється з пошуками квітки папороті, стрибками через вогнище. Це свято молодості, краси й радості. Читанню творів українських письменників присвячених Івана Купала, був день 7 липня в бібліотеці–філії 13. Відвідувачі мали змогу ознайомитись з творами Миколи Гоголя «Ніч проти Івана Купала», Михайла Старицького «Ніч під Івана Купала»,Олекси Воропая «Звичаї нашого народу», Віктора Вакуленка «Шукаючи цвіту папороті», поезіями Дмитра Білоуса «Свято Івана Купала», українськими казками та легендами про свято. До вподоби прийшлася добірка купальських пісень, що були підібрані за допомогою YouTube-сервісу. Бібліотекарі й читачі ділилися спогадами, розповідали цікаві історії пов’язані зі святом Івана Купала.