Слідами Робінзона...

2015-04-24

24 квітня разом з Даніелем Дефо мандрували учні школи №14, приймаючи участь в бліц-турнірі, присвяченому творчості класика світової літератури. Його підготували бібліотека-філія №13 та бібліотека школи №14, де й відбувся захід. Щоб дати правильну й швидку відповідь, треба було перечитати «Робінзона Крузо», перегорнути сторінки біографії автора. Проте відомо, що сам Даніель Дефо ніколи не був на далекому тропічному острові. Він запевняв, що його книга є алегоричним відображенням власного життя. В процесі підготовки до бліц-турніру, учні узнали багато нового про життя й творчість письменника, історії написання його творів. Читачі були активними, швидко, емоційно й докладно відповідали на поставлені питання.