Літературно-розважальні ігри "Веселі каруселі"

2015-03-19

19 березня в бібліотеці-філії №13 міста Кіровограда в рамках Всеукраїнського тижня дитячої книги відбулись інтелектуально-розважальні ігри «Веселі каруселі» створеними за дитячими книгами. До бібліотеки завітали учні 4-б класу школи №20. Для участі в конкурсах, вікторинах, діти розділились на дві команди: Зірочки та Розумники. Перша «карусель» промчала у вигляді «Розминки», мета якого відповісти якнайшвидше на поставлене запитання, використовуючи пам'ять, увагу, кмітливість і знання отримані в школі. Кожна команда намагалася заробити якнайбільше балів за кожну правильну відповідь. Розминка пройшла дуже емоційно. Були дані відповіді майже на всі питання. Каруселі поїхали далі. Кожна з команд складала «Поетичний пазл: вірш з розрізаних строф». Обидві команди показали знання, ерудицію й успішно справились з завданнями. Склали й прочитали строфи з поезій українських поетів, які вивчались на уроках літературного та позакласного читання. Дуже цікавим був конкурс «Загубилася інформація - комп’ютер допоможе». По два представники від кожної команди шукали відповіді на питання конкурсу за певний час. Наступний виток каруселі – прослуховування уривка з книг та знайти певну книгу й автора на виставці. Учасники команд вгадали книги улюблених авторів Всеволода Нестайка, Астрід Ліндгрен, Братів Грімм, Григора Тютюнника, Івана Франка, Лесі Українки. комп’ютера й знання літератури. А на фінал - були смаколики на каруселях: «Літературні канапе». Зробити з різнокольорових смужечок, де написані автори, назви, герої творів, діти складали канапе, поєднуючи складові. Команда «Зірочки» і команда «Розумники» продемонстрували винахідливість, творчість і швидкість мислення. Перемогли дружба, знання, ерудиція всіх учасників.