Музика весни від кіровоградської поетеси Ірини Хоменко

2015-03-18

18 березня в читальному залі бібліотеки – філії №13, учні 3-В класу школи №14 зустрічались з поетесою Іриною Хоменко. Вона народилася, проживає й працює в Кіровограді. Патріотка рідного краю й рідного міста, Ірина презентувала свій новий поетичний доробок: поезії «Книга», «Моє місто», «Кіровоград», «Кольорові вірші», сонети та інше. Так, як цей захід проходить в рамках проекту «Україна читає дітям», поетеса читала гостям свої улюблені в дитинстві книги «Кобзар», «Золотий ключик, або пригоди Буратіно» Олексія Толстого. Вона не тільки талановита письменниця, але й чудовий декламатор. Діти з захопленням слухали її читання. Хоча за вікном холодний та пронизливий вітер, її вірші створили атмосферу позитиву й весняного настрою в бібліотеці. Особливе враження справили цикл «Кольорові вірші», які викликали різні асоціації й радісні, теплі емоції. Кожному хотілось знати, коли перший вірш був написаний, як пишеться поезія. Письменниця про все докладно розповідала. Також наша читачка Добродій Катерина презентувала свій власний вірш присутнім. Ірина, як письменниця й літературознавець, оцінила його на відмінно. Присутні дякували поетесі аплодисментами. Також була ще фотосесія: всім хотілось сфотографуватись з Іриною, кожен хотів бути поруч з поетесою. Будемо чекати нових поезій, бажаємо Ірині Хоменко творчої наснаги.