Журнальний фреш

2014-12-23

журнальний фреш

23 грудня в бібліотеці - філії №13 учні 3в класу школи №20 з’ясовували, що ж таке журнальний фреш. Відповідь на запитання дало знайомство з новими журналами. Окрім цього, бібліотекар розповіла про періодичні видання, й чим вони різняться від книг. Діти переглянули відеоролик де, як і ким створюються газети і журнали. З огляду, який підготувала бібліотекар, присутні дізналися про сучасні дитячі видання, а також їх історію. А новенькі журнали нашої філії перегорнули, шукаючи відповіді на поставлені питання. Користувачі отримали домашнє завдання: гуртом створити власний журнал. Бібліотекар розповіла, чим займається колектив редакції. Між присутніми було розподілено обов’язки редактора, художника – ілюстратора, кореспондентів, враховуючи здібності дітей. Консультувати творців журналу призначили шкільного бібліотекаря.