Трагічний 33-й...

2014-11-21

Хвилиною мовчання розпочалася година пам’яті жертв голодомору в бібліотеці-філії №13 двадцять першого листопада. Разом з колективом бібліотеки цю скорботну дату прийшли пригадати учні 7 класу школи №14. Зі вступним словом до присутніх звернулась вчитель історії Скобіале Н.В., вона звернула увагу учнів на ці трагічні дні в історії України, причини голодної смерті десяти мільйонів українців. Колектив бібліотеки підготував тематичну виставку «Запали скорботну свічку», де представлені книги й матеріали періодичних видань . Бібліотекар зробила огляд літератури. Вищої емоційної напруги було досягнуто під час перегляду відеоролика «Остання колискова». Дівчатка плакали. Перегляду фільму про Голодомор передували питання: «Чому це трапилося в Україні, і що робити, щоб подібне ніколи не повторилося ?». Гадаємо, що кожен усвідомив масштабність трагедії 1932-1933років в долі нашого народу.