На сторінках нашого сайту ви зможете ознайомитися з основними подіями, новинами бібліотечного життя, виставками, презентаціями, напрямками роботи бібліотеки-філії №13. Завдяки сайту є можливість віртуального спілкування між читачами і нашою книгозбірною. В розділі новин колектив бібліотеки буде ділитися інформацією про цікаві події, масові заходи, які відбуваються в бібліотеці. Краєзнавча сторінка присвячена нашому з вами місту Кіровоград й роботі, яка ведеться в бібліотеці з краєзнавства. Розділ Виставки покликані привернути увагу читачів до читання, певної теми, популяризувати бібліотечні видання. Для створення привабливого образу виставки, крім книг, періодичних видань, бібліотекарі використовують різноманітний ілюстративний матеріал, аксесуари, іграшки, предмети побуту. Галереї містять фото подій, масових заходів, акцій, свят, конкурсів, які відбувалися в бібліотеці.